KICKBIKE Koloběžková Aréna sdružuje zajímavé lokality na území ČR, ve kterých lze strávit víkend, dovolenou nebo jakýkoliv volný čas na koloběžkách KICKBIKE.

Jednotlivé koloběžkové arény spojuje nabídka půjčení koloběžek KICKBIKE, avšak terény pro koloběžkování jsou různé. Můžete se třeba vyvézt s koloběžkou lanovkou na vrchol Klínovce nebo Čertovy hory a zpět se svézt na terénních koloběžkách po značených koloběžkových trasách. Zatoužíte - li po pohodovém rovinatém koloběžkování, je pro Vás připravena síť půjčoven na Lipně propojená fantastickými cyklostezskami. A pokud chcete od všeho trochu, zkuste Malou Skálu a Český ráj, kde je vyznačeno přes 200km koloběžkových tras různých obtížností.

A nejlepší nakonec. Při návštěvě každé z lokalit při odevzdání koloběžky obdržíte leták s razítkem. Pokud s ním zavítáte do některé z dalších lokalit KICKBIKE Koloběžkové Arény, dočkáte se zajímavých slev a překvapení. Pokud navštívíte všechny lokality během jednoho roku, čeká Vás překvapení přímo od KICKBIKE.

Ke stažení: